Haberler

TAMEK'ten haberler

Basın Odası
Tamek Haber

Tamek’ten Migros’un
60. Yılına Özel Hediyeler...

5-30 Haziran tarihleri arasında Money Club Kart ile tek seferde 15 TL’lik Tamek alışverişi yaparak çekilişe katılanlar, 60 adet SAMSUNG Galaxy SM-P600 2014 Edition 10.1 Tablet PC veya 60 adet SAMSUNG I9300 Galaxy SIII kazanma şansı yakalıyor.

Katılım Koşulları için Tıklayın
Tamek Haber

Tamek’ten Hediyeleriniz var!

5-18 Haziran tarihleri arasında Money Club Kart ile tek seferde 10 TL’lik Tamek alışverişi yaparak çekilişe katılan 100 kişi HECTOR 26 V Salcano Bisiklet kazanma şansı yakalıyor.

Katılım Koşulları için Tıklayın
Tamek Haber

Tamek, Yeni Ambalajlarıyla İki Ödüle Daha Layık Görüldü!

Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Tamek, Gıda Ambalajı ve Grafik Tasarımı olmak üzere Tamek Reçel Serisi ile her iki kategoride de “Yetkinlik 2012” ödülünün sahibi oldu.

Fiat 500 Sahibini Buldu

Fiat 500 Sahibini Buldu

TAMEK Migros çekiliş kampanyası sona erdi. Ve 20.07.2012 tarihli kampanyamızın sonuçları belli oldu. 1 kişi Fiat 500 ve 50 kişi de iPad 2 kazandı.

Çekiliş Sonuçlarını Görmek için Tıklayın
Tamek.com.tr Yenilendi!

Tamek.com.tr Yenilendi!

İnternet sitemizi güncelledik. Kurumsal yapımızın yanı sıra köklü tarihimizi de anlattığımız bölümleri ile yeni internet sitemiz bütün ürünlerimizi kolaylıkla bulmanızı sağlayacak şekilde hazırlandı.

Daha kullanıcı dostu tasarımıyla öne çıkan Tamek.com.tr'yi umuyoruz ki sizler de beğeneceksiniz.