Haberler

TAMEK'ten haberler

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, beslenme çantalarının da gözdesi. Okul telaşının başladığı şu günlerde annelerin en büyük yardımcılarından biri Tamek Yüzde 100 Meyve Suları. El değmeden, steril şartlarda üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve şeker ilavesi olmayan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, dalından yeni kopartılmış meyvelerin en saf halleriyle işlenerek sağlıklı tetrapak ambalajlara doldurulmasıyla üretiliyor.

Vitamin ve Enerji Deposu

Tamek’in anlaşmalı çiftçileriyle gerçekleştirdiği, kontrollü tarım uygulamasından elde edilen meyvelerden üretilen Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın bir porsiyonu, çocukların günlük C vitamini ihtiyacının %78’ini, A vitamini ihtiyacının %54’ünü ve E vitamini ihtiyacının %32’sini karşılıyor. Vitamin ve enerji kaynağı olan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlıyor.

Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın elma, elma-vişne, şeftali-elma ve karışık meyveli çeşitleri bulunuyor.

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.