Haberler

TAMEK'ten haberler

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, beslenme çantalarının da gözdesi. Okul telaşının başladığı şu günlerde annelerin en büyük yardımcılarından biri Tamek Yüzde 100 Meyve Suları. El değmeden, steril şartlarda üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve şeker ilavesi olmayan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, dalından yeni kopartılmış meyvelerin en saf halleriyle işlenerek sağlıklı tetrapak ambalajlara doldurulmasıyla üretiliyor.

Vitamin ve Enerji Deposu

Tamek’in anlaşmalı çiftçileriyle gerçekleştirdiği, kontrollü tarım uygulamasından elde edilen meyvelerden üretilen Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın bir porsiyonu, çocukların günlük C vitamini ihtiyacının %78’ini, A vitamini ihtiyacının %54’ünü ve E vitamini ihtiyacının %32’sini karşılıyor. Vitamin ve enerji kaynağı olan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlıyor.

Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın elma, elma-vişne, şeftali-elma ve karışık meyveli çeşitleri bulunuyor.

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, yılbaşı sofralarını da lezzetlendiriyor. Tamek’in özenle yetiştirilen meyvelerin suyundan hazırladığı 35 farklı lezzetteki içeceği farklı damak tatlarına hitap ederken, Tamek’in hazır yemekleri, turşu, konserve ve sosları ise yılbaşına yaraşır sofralar hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Tamek Anuga’ya Katıldı

Tamek Anuga’ya Katıldı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 7-11 Ekim tarihleri arasında Köln’de gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük gıda fuarları arasında yer alan Anuga Gıda Fuarı 2017'ye katıldı. Tamek, fuarda, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen meyve suyu ailesiyle, tarladan sofralara gelen gıda ürünlerini tüm dünyaya tanıttı.