Haberler

TAMEK'ten haberler

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, beslenme çantalarının da gözdesi. Okul telaşının başladığı şu günlerde annelerin en büyük yardımcılarından biri Tamek Yüzde 100 Meyve Suları. El değmeden, steril şartlarda üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve şeker ilavesi olmayan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, dalından yeni kopartılmış meyvelerin en saf halleriyle işlenerek sağlıklı tetrapak ambalajlara doldurulmasıyla üretiliyor.

Vitamin ve Enerji Deposu

Tamek’in anlaşmalı çiftçileriyle gerçekleştirdiği, kontrollü tarım uygulamasından elde edilen meyvelerden üretilen Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın bir porsiyonu, çocukların günlük C vitamini ihtiyacının %78’ini, A vitamini ihtiyacının %54’ünü ve E vitamini ihtiyacının %32’sini karşılıyor. Vitamin ve enerji kaynağı olan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlıyor.

Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın elma, elma-vişne, şeftali-elma ve karışık meyveli çeşitleri bulunuyor.

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.