Haberler

TAMEK'ten haberler

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, beslenme çantalarının da gözdesi. Okul telaşının başladığı şu günlerde annelerin en büyük yardımcılarından biri Tamek Yüzde 100 Meyve Suları. El değmeden, steril şartlarda üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve şeker ilavesi olmayan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, dalından yeni kopartılmış meyvelerin en saf halleriyle işlenerek sağlıklı tetrapak ambalajlara doldurulmasıyla üretiliyor.

Vitamin ve Enerji Deposu

Tamek’in anlaşmalı çiftçileriyle gerçekleştirdiği, kontrollü tarım uygulamasından elde edilen meyvelerden üretilen Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın bir porsiyonu, çocukların günlük C vitamini ihtiyacının %78’ini, A vitamini ihtiyacının %54’ünü ve E vitamini ihtiyacının %32’sini karşılıyor. Vitamin ve enerji kaynağı olan Tamek Yüzde 100 Meyve Suları, çocukların sağlıklı beslenmelerine katkı sağlıyor.

Tamek Yüzde 100 Meyve Suları’nın elma, elma-vişne, şeftali-elma ve karışık meyveli çeşitleri bulunuyor.

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 yılında Uzak Doğu’da büyümeye devam edecek. Tamek, hali hazırda, bölgede, Çin’in yanı sıra, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Malezya ve Kamboçya’ya ihracat yapıyor. 24-27 Nisan tarihlerinde, Singapur’da düzenlenen Food and Hotel Asia 2018’de yeni ürünlerini pazara tanıtan Tamek, 2017 yılında Uzak Doğu’ya ihracatını bir önceki yıla oranla yüzde 18 artırdı. 2018 yılı için ise, Uzak Doğu’ya ihracatın yüzde 30 oranında artması bekleniyor.