Haberler

TAMEK'ten haberler

Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2017 yılında piyasaya sunduğu, ferhalatan lezzeti ile meyveli içecek kategorisinde fark yaratan Tamek Meyvelim serisine iki yeni lezzet ekledi. Şeftali, vişne, kayısı ve karışık çeşitleriyle sofralardan eksik olmayan Tamek Meyvelim serisi, Tamek Meyvelim Portakallı ve Tamek Meyvelim Elmalıyla genişledi.

Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, 2017 yılında pazara sunduğu Tamek Meyvelim serisini, portakallı ve elmalı çeşitleriyle genişletiyor. Tamek Meyvelim sunduğu meyve lezzeti ve ferahlıkla tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. C vitamini ve demir yönünden zengin elma, antioksidanlar ile dolu portakal, hazmı kolaylaştıran şeftali, güzel bir cilt ve saç için kayısı ve mineral deposu vişne gibi birbirinden faydalı meyvelerle, lezzet ve enerjiyi bir arada sunan Tamek Meyvelim ferahlatıcı bir lezzet alternatifi sunuyor.

 

Tamek Meyvelerin En Saf Halini Şişeliyor

Koruyucu ve yapay renklendirici içermeyen, tamamen doğal yollarla koruma altına alınarak ambalajlanan Tamek Meyvelim, Tamek’in anlaşmalı çiftçileri tarafından yetiştirilen meyvelerden üretilen konsantrelerden yapılıyor. Meyve suyu ve gıda ürünlerinde ithal hammadde kullanmayan Tamek; ekimden gübrelemeye, ilaçlamadan hasada kadar suyunu sıkacağı her meyveyi anlaşmalı çiftçileri sayesinde takip ve kontrol ediyor.

 

Tamek Meyveli İçecek Kategorisini Büyüttü

Yapılan araştırmalar, 2017 yılında, meyveli içecek kategorisinin, bir önceki yıla oranla, tonajda yüzde 29, ciroda ise yüzde 36 büyüdüğünü gösterirken, aynı dönemde Tamek’in meyveli içecek kategorisindeki büyümesi yüzde 321 oldu. Tamek, toplam pazar büyümesinin yüzde 24’ünü tek başına sağladı.

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.