Haberler

TAMEK'ten haberler

Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2017 yılında piyasaya sunduğu, ferhalatan lezzeti ile meyveli içecek kategorisinde fark yaratan Tamek Meyvelim serisine iki yeni lezzet ekledi. Şeftali, vişne, kayısı ve karışık çeşitleriyle sofralardan eksik olmayan Tamek Meyvelim serisi, Tamek Meyvelim Portakallı ve Tamek Meyvelim Elmalıyla genişledi.

Ferahlatan Lezzetiyle Tamek Meyvelim

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, 2017 yılında pazara sunduğu Tamek Meyvelim serisini, portakallı ve elmalı çeşitleriyle genişletiyor. Tamek Meyvelim sunduğu meyve lezzeti ve ferahlıkla tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. C vitamini ve demir yönünden zengin elma, antioksidanlar ile dolu portakal, hazmı kolaylaştıran şeftali, güzel bir cilt ve saç için kayısı ve mineral deposu vişne gibi birbirinden faydalı meyvelerle, lezzet ve enerjiyi bir arada sunan Tamek Meyvelim ferahlatıcı bir lezzet alternatifi sunuyor.

 

Tamek Meyvelerin En Saf Halini Şişeliyor

Koruyucu ve yapay renklendirici içermeyen, tamamen doğal yollarla koruma altına alınarak ambalajlanan Tamek Meyvelim, Tamek’in anlaşmalı çiftçileri tarafından yetiştirilen meyvelerden üretilen konsantrelerden yapılıyor. Meyve suyu ve gıda ürünlerinde ithal hammadde kullanmayan Tamek; ekimden gübrelemeye, ilaçlamadan hasada kadar suyunu sıkacağı her meyveyi anlaşmalı çiftçileri sayesinde takip ve kontrol ediyor.

 

Tamek Meyveli İçecek Kategorisini Büyüttü

Yapılan araştırmalar, 2017 yılında, meyveli içecek kategorisinin, bir önceki yıla oranla, tonajda yüzde 29, ciroda ise yüzde 36 büyüdüğünü gösterirken, aynı dönemde Tamek’in meyveli içecek kategorisindeki büyümesi yüzde 321 oldu. Tamek, toplam pazar büyümesinin yüzde 24’ünü tek başına sağladı.

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.