Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek, Bursa Demirtaş’ta Gelenekselleşen İftar Yemeğini Düzenledi

1955 yılından bu yana, tüketicileri kaliteli ve lezzetli gıda ve meyve suyu ürünleriyle buluşturan Tamek, 21 Haziran Çarşamba günü, Tamek markasının ilk hayata geçtiği üretim tesislerinin bulunduğu Bursa Demirtaş’ta iftar yemeği düzenledi. Geleneksel hale getirilen iftar yemeğine çevre semtlerden 500 kişi katıldı.

 Tamek, Bursa Demirtaş’ta Gelenekselleşen İftar Yemeğini Düzenledi

Meyve ve sebzelerin en saf ve doğal halinden gıda ürünleri ve meyve suyu üreten Tamek’in Genel Müdürü Cem Kurt “Tamek markası bundan tam 62 yıl önce ilk kez Bursa, Demirtaş’taki üretim tesislerinde hayata geçti. Uzun yıllar ürünlerimizi tüketicilerimize bu tesislerden ulaştırdık. Bu nedenle Tamek’in gönlünde Demirtaş’ın her zaman ayrı bir yeri bulunuyor. Geleneksel hale gelen iftar davetlerimiz de Tamek’in Demirtaş halkına küçük bir teşekkürü niteliğinde” şeklinde konuştu. Cem Kurt Tamek’in kalitesinin kilit noktasının tüm ekibin ilk günkü heyecanı taşıması olduğunu belirterek “Gıda sanayiinde meyve ve sebzelerin tazeliği kadar hangi koşullarda yetiştirildikleri de büyük önem taşıyor. Tamek olarak meyve suyu ve gıda ürünlerimizde ithal hammadde kullanılmıyor, kontrollü tarım uygulamamızla da ekimden gübrelemeye, ilaçlamadan hasada kadar hammaddelerimizi takip ve kontrol ediyoruz” dedi.

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, yılbaşı sofralarını da lezzetlendiriyor. Tamek’in özenle yetiştirilen meyvelerin suyundan hazırladığı 35 farklı lezzetteki içeceği farklı damak tatlarına hitap ederken, Tamek’in hazır yemekleri, turşu, konserve ve sosları ise yılbaşına yaraşır sofralar hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.