Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, özlenen yoğun kıvamlı meşhur kahverengi şişeleri yeniden pazara sundu. Tamek, kahverengi şişelerin başrolde oynadığı, eski Türk filmi tadındaki dijital kampanyasını başlattı. 4 Mayıs’ta yayına giren filmler izleyicilerin beğenisini topladı.

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Tamek, tüketicileri yıllar öncesinin eşsiz lezzetiyle tekrar buluşturan kahverengi şişedeki meyve suları için dijtal kampanya başlattı. 4 Mayıs itibariyle yayına giren kampanyada yer alan filmlerle; mahalle arası maçların sonunda bakkal amcadan buz gibi Tamek meyve sularının alındığı, çay bahçelerinde, kahverengi şişedeki meyve sularının kağıt pipetle içildiği dönemlere atıfta bulunuluyor.

Tüketicilere eski güzel günleri hatırlatan Tamek’in kahverengi şişesinin dijital filmleri, izleyenleri 60’lı, 70’li ve 80’li yılların Türkiye’sine götürüyor. Türk filmi tadında çekilen kampanyada gerek dil kullanımı, gerek dekor, gerekse makyaj ve kıyafetler izleyenleri geçmiş yıllara sürüklüyor.

Çocukluğunda ya da gençlik yıllarında Tamek’in kahverengi şişesi ile tanışmış, meyve suyu denince akıllarına Tamek’in kahverengi şişesi gelen tüketicilerin yanı sıra, lezzete önem veren gençlere de esprili bir yolla hitap eden filmler, yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgi ile karşılaştı.

 

 

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, yılbaşı sofralarını da lezzetlendiriyor. Tamek’in özenle yetiştirilen meyvelerin suyundan hazırladığı 35 farklı lezzetteki içeceği farklı damak tatlarına hitap ederken, Tamek’in hazır yemekleri, turşu, konserve ve sosları ise yılbaşına yaraşır sofralar hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.