Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, özlenen yoğun kıvamlı meşhur kahverengi şişeleri yeniden pazara sundu. Tamek, kahverengi şişelerin başrolde oynadığı, eski Türk filmi tadındaki dijital kampanyasını başlattı. 4 Mayıs’ta yayına giren filmler izleyicilerin beğenisini topladı.

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Tamek, tüketicileri yıllar öncesinin eşsiz lezzetiyle tekrar buluşturan kahverengi şişedeki meyve suları için dijtal kampanya başlattı. 4 Mayıs itibariyle yayına giren kampanyada yer alan filmlerle; mahalle arası maçların sonunda bakkal amcadan buz gibi Tamek meyve sularının alındığı, çay bahçelerinde, kahverengi şişedeki meyve sularının kağıt pipetle içildiği dönemlere atıfta bulunuluyor.

Tüketicilere eski güzel günleri hatırlatan Tamek’in kahverengi şişesinin dijital filmleri, izleyenleri 60’lı, 70’li ve 80’li yılların Türkiye’sine götürüyor. Türk filmi tadında çekilen kampanyada gerek dil kullanımı, gerek dekor, gerekse makyaj ve kıyafetler izleyenleri geçmiş yıllara sürüklüyor.

Çocukluğunda ya da gençlik yıllarında Tamek’in kahverengi şişesi ile tanışmış, meyve suyu denince akıllarına Tamek’in kahverengi şişesi gelen tüketicilerin yanı sıra, lezzete önem veren gençlere de esprili bir yolla hitap eden filmler, yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgi ile karşılaştı.

 

 

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.