Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, özlenen yoğun kıvamlı meşhur kahverengi şişeleri yeniden pazara sundu. Tamek, kahverengi şişelerin başrolde oynadığı, eski Türk filmi tadındaki dijital kampanyasını başlattı. 4 Mayıs’ta yayına giren filmler izleyicilerin beğenisini topladı.

Tamek Kahverengi Şişeden Geçmişe Gönderme

Tamek, tüketicileri yıllar öncesinin eşsiz lezzetiyle tekrar buluşturan kahverengi şişedeki meyve suları için dijtal kampanya başlattı. 4 Mayıs itibariyle yayına giren kampanyada yer alan filmlerle; mahalle arası maçların sonunda bakkal amcadan buz gibi Tamek meyve sularının alındığı, çay bahçelerinde, kahverengi şişedeki meyve sularının kağıt pipetle içildiği dönemlere atıfta bulunuluyor.

Tüketicilere eski güzel günleri hatırlatan Tamek’in kahverengi şişesinin dijital filmleri, izleyenleri 60’lı, 70’li ve 80’li yılların Türkiye’sine götürüyor. Türk filmi tadında çekilen kampanyada gerek dil kullanımı, gerek dekor, gerekse makyaj ve kıyafetler izleyenleri geçmiş yıllara sürüklüyor.

Çocukluğunda ya da gençlik yıllarında Tamek’in kahverengi şişesi ile tanışmış, meyve suyu denince akıllarına Tamek’in kahverengi şişesi gelen tüketicilerin yanı sıra, lezzete önem veren gençlere de esprili bir yolla hitap eden filmler, yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgi ile karşılaştı.

 

 

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.