Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek, Özlenen Yoğun Kıvamlı Meşhur Kahverengi Şişeli Meyve Suları ile ÇABA Kermes’te

Meyvelerin en saf ve doğal halinden meyve suyu üreten Tamek, 8-9 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleştirilen ÇABA Kermes’te Retro Kafe konsepti ile yer aldı. Tamek, Retro Kafe ziyaretçilerine yoğun kıvamı ile hafızalarda yer eden meşhur kahverengi şişeli meyve suyunu ikram etti.

Tamek, Özlenen Yoğun Kıvamlı Meşhur Kahverengi Şişeli Meyve Suları ile ÇABA Kermes’te

ÇABA Derneği tarafından 8-9 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen ÇABA Kermes’in en çok ilgi gören standlarından biri Tamek’in Retro Kafe’si oldu. Tamek, 70’li yılları anımsatan nostaljik kafede meşhur kahverengi şişeli meyve suları ile ziyaretçileri geçmişe götürdü.

Tamek, yoğun kıvamı ile geçmiş yılların en beğenilen tatları arasına giren kahverengi şişedeki meyve suyunu geçtiğimiz haftalarda yeniden piyasaya sunmuştu. 200 ml’lik şişelerde satışa sunulan Tamek meyve suları, yoğun kıvamı, kayısı, şeftali ve vişneli meşhur lezzetleriyle Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında bulunabiliyor.

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 yılında Uzak Doğu’da büyümeye devam edecek. Tamek, hali hazırda, bölgede, Çin’in yanı sıra, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Malezya ve Kamboçya’ya ihracat yapıyor. 24-27 Nisan tarihlerinde, Singapur’da düzenlenen Food and Hotel Asia 2018’de yeni ürünlerini pazara tanıtan Tamek, 2017 yılında Uzak Doğu’ya ihracatını bir önceki yıla oranla yüzde 18 artırdı. 2018 yılı için ise, Uzak Doğu’ya ihracatın yüzde 30 oranında artması bekleniyor.