Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Sos Ailesi Genişledi

Tamek Balkan ve Paprika Soslar Sofralarda

Tamek Sos Ailesi Genişledi

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, sos ailesini genişletti. 300 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan normal ve acılı kahvaltılık soslara Balkan ve Paprika soslar da eklendi. Tüm sos ailesinin ambalaj tasarımını da yenileyen Tamek, sofralarda bayram havası estiriyor.

En lezzetli, en taze sebzelerden, usta aşçıların reçetelerine uygun olarak üretilen Tamek soslar sofraları şenlendiriyor. Tamek, satışta bulunan normal ve acılı kahvaltılık soslarına ek olarak, içerisinde közlenmiş kırmızı biber, közlenmiş patlıcan, domates salçası ve özel baharatlar bulunan Balkan, kırmızı kapya biber, domates salçası ve biber salçasından oluşan Paprika soslarını da satışa sundu.

 

Benzersiz lezzetiyle Türk damak tadına hitap eden Balkan ve Paprika Sosları et, köfte, tavuk, makarna yemeklerinin yanısıra; sabah kahvaltılarında ekmek üzerinde veya tek başına da yenilebiliyor.

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.