Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Sos Ailesi Genişledi

Tamek Balkan ve Paprika Soslar Sofralarda

Tamek Sos Ailesi Genişledi

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, sos ailesini genişletti. 300 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan normal ve acılı kahvaltılık soslara Balkan ve Paprika soslar da eklendi. Tüm sos ailesinin ambalaj tasarımını da yenileyen Tamek, sofralarda bayram havası estiriyor.

En lezzetli, en taze sebzelerden, usta aşçıların reçetelerine uygun olarak üretilen Tamek soslar sofraları şenlendiriyor. Tamek, satışta bulunan normal ve acılı kahvaltılık soslarına ek olarak, içerisinde közlenmiş kırmızı biber, közlenmiş patlıcan, domates salçası ve özel baharatlar bulunan Balkan, kırmızı kapya biber, domates salçası ve biber salçasından oluşan Paprika soslarını da satışa sundu.

 

Benzersiz lezzetiyle Türk damak tadına hitap eden Balkan ve Paprika Sosları et, köfte, tavuk, makarna yemeklerinin yanısıra; sabah kahvaltılarında ekmek üzerinde veya tek başına da yenilebiliyor.

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.