Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Sos Ailesi Genişledi

Tamek Balkan ve Paprika Soslar Sofralarda

Tamek Sos Ailesi Genişledi

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, sos ailesini genişletti. 300 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan normal ve acılı kahvaltılık soslara Balkan ve Paprika soslar da eklendi. Tüm sos ailesinin ambalaj tasarımını da yenileyen Tamek, sofralarda bayram havası estiriyor.

En lezzetli, en taze sebzelerden, usta aşçıların reçetelerine uygun olarak üretilen Tamek soslar sofraları şenlendiriyor. Tamek, satışta bulunan normal ve acılı kahvaltılık soslarına ek olarak, içerisinde közlenmiş kırmızı biber, közlenmiş patlıcan, domates salçası ve özel baharatlar bulunan Balkan, kırmızı kapya biber, domates salçası ve biber salçasından oluşan Paprika soslarını da satışa sundu.

 

Benzersiz lezzetiyle Türk damak tadına hitap eden Balkan ve Paprika Sosları et, köfte, tavuk, makarna yemeklerinin yanısıra; sabah kahvaltılarında ekmek üzerinde veya tek başına da yenilebiliyor.

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

Yeni Yıl Sofralarının Tadı Tamek

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, yılbaşı sofralarını da lezzetlendiriyor. Tamek’in özenle yetiştirilen meyvelerin suyundan hazırladığı 35 farklı lezzetteki içeceği farklı damak tatlarına hitap ederken, Tamek’in hazır yemekleri, turşu, konserve ve sosları ise yılbaşına yaraşır sofralar hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi: Tamek Yüzde 100 Meyve Suları

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, meyvelerin en doğal ve saf hallerinden üretilen, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve ilave şeker içermeyen yüzde 100 meyve suları ile beslenme çantalarının ve okul kantinlerinin vazgeçilmezleri arasında.