Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Sos Ailesi Genişledi

Tamek Balkan ve Paprika Soslar Sofralarda

Tamek Sos Ailesi Genişledi

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, sos ailesini genişletti. 300 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan normal ve acılı kahvaltılık soslara Balkan ve Paprika soslar da eklendi. Tüm sos ailesinin ambalaj tasarımını da yenileyen Tamek, sofralarda bayram havası estiriyor.

En lezzetli, en taze sebzelerden, usta aşçıların reçetelerine uygun olarak üretilen Tamek soslar sofraları şenlendiriyor. Tamek, satışta bulunan normal ve acılı kahvaltılık soslarına ek olarak, içerisinde közlenmiş kırmızı biber, közlenmiş patlıcan, domates salçası ve özel baharatlar bulunan Balkan, kırmızı kapya biber, domates salçası ve biber salçasından oluşan Paprika soslarını da satışa sundu.

 

Benzersiz lezzetiyle Türk damak tadına hitap eden Balkan ve Paprika Sosları et, köfte, tavuk, makarna yemeklerinin yanısıra; sabah kahvaltılarında ekmek üzerinde veya tek başına da yenilebiliyor.

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 yılında Uzak Doğu’da büyümeye devam edecek. Tamek, hali hazırda, bölgede, Çin’in yanı sıra, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Malezya ve Kamboçya’ya ihracat yapıyor. 24-27 Nisan tarihlerinde, Singapur’da düzenlenen Food and Hotel Asia 2018’de yeni ürünlerini pazara tanıtan Tamek, 2017 yılında Uzak Doğu’ya ihracatını bir önceki yıla oranla yüzde 18 artırdı. 2018 yılı için ise, Uzak Doğu’ya ihracatın yüzde 30 oranında artması bekleniyor.