Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Meyve ve sebzelerin en saf ve doğal halinden gıda ürünleri ve meyve suyu üreten Tamek, ihracattaki atağını Afrika ile devam ettiriyor. Tamek, bu amaçla 8-10 Mayıs tarihleri arasında, Nijerya’da gerçekleştirilecek Food West Africa’ya katılarak, bölgede oldukça talep gören aromalı içeceklerini tanıtacak.

 

Aromalı içeceklerinin yanı sıra, meyveli içecek ürünlerini de Food West Africa aracılığıyla bölge tüketicisi ile buluşturacak olan Tamek, özellikle Nijerya, Senegal, Gambia, Gine Bissau, Gine, Sierra Leone, Fildişi Sahilleri, Gana, Togo, Benin, Burkina Faso, Nijer, Çad, Kamerun, Ekvator Ginesi, Gabon, Kongo ve Orta Afrika Cumhuriyeti ile ticari ilişkilerini geliştirmeyi hedefliyor.

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.