Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Zinde Detox Ailesi Genişliyor

İki farklı çeşidiyle yaz aylarının favori içeceği olan Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile gönülleri fethediyor. Zinde ve formda olmak isteyenlerin favori içeceği Tamek Zinde Detox’un yeni çeşidinde, portakal, havuç, limon, elma ve zencefil bulunuyor. Tamek Zinde Detox Turuncu, geçtiğimiz aylarda, pazara sunulan Tamek Zinde Detox Yeşil ve Tamek Zinde Detox Kırmızı gibi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Zinde Detox Ailesi Genişliyor

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, geçtiğimiz aylarda, formuna, sağlığına özen gösteren, aktif yaşama ve doğal beslenmeye önem veren tüketicilere yönelik olarak sunduğu iki farklı çeşit Tamek Zinde Detox’a üçüncü çeşidi ekledi. İyi beslenmeyi ve zinde kalmayı destekleyen Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile, turuncu meyve ve sebzelerden gelen iyiliği sunuyor.

Tamek Zinde Detox Turuncu’nun, içerisinde bulunan zencefil sindirimi dengeleyip bağışıklığı güçlü tutarken, antioksidan özelliği ile de vücudun korunmasını sağlıyor. A vitamini deposu havuç, C vitamini kaynağı limon ve portakalla zenginleşen Tamek Zinde Detox Turuncu, aynı zamanda portakaldan gelen potasyum, fosfor ve magnezyum kaynağı.

İlave şeker ya da tatlandırıcı içermeyen Tamek Zinde Detox Turuncu, Tamek Zinde’nin diğer detox ürünleri gibi günde iki kere ara öğün yerine tüketilebiliyor. Tamek Zinde Detox Turuncu’nun bir kutusunda 162 kalori bulunuyor.

 

 

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.