Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Zinde Detox Ailesi Genişliyor

İki farklı çeşidiyle yaz aylarının favori içeceği olan Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile gönülleri fethediyor. Zinde ve formda olmak isteyenlerin favori içeceği Tamek Zinde Detox’un yeni çeşidinde, portakal, havuç, limon, elma ve zencefil bulunuyor. Tamek Zinde Detox Turuncu, geçtiğimiz aylarda, pazara sunulan Tamek Zinde Detox Yeşil ve Tamek Zinde Detox Kırmızı gibi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Zinde Detox Ailesi Genişliyor

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, geçtiğimiz aylarda, formuna, sağlığına özen gösteren, aktif yaşama ve doğal beslenmeye önem veren tüketicilere yönelik olarak sunduğu iki farklı çeşit Tamek Zinde Detox’a üçüncü çeşidi ekledi. İyi beslenmeyi ve zinde kalmayı destekleyen Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile, turuncu meyve ve sebzelerden gelen iyiliği sunuyor.

Tamek Zinde Detox Turuncu’nun, içerisinde bulunan zencefil sindirimi dengeleyip bağışıklığı güçlü tutarken, antioksidan özelliği ile de vücudun korunmasını sağlıyor. A vitamini deposu havuç, C vitamini kaynağı limon ve portakalla zenginleşen Tamek Zinde Detox Turuncu, aynı zamanda portakaldan gelen potasyum, fosfor ve magnezyum kaynağı.

İlave şeker ya da tatlandırıcı içermeyen Tamek Zinde Detox Turuncu, Tamek Zinde’nin diğer detox ürünleri gibi günde iki kere ara öğün yerine tüketilebiliyor. Tamek Zinde Detox Turuncu’nun bir kutusunda 162 kalori bulunuyor.

 

 

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.