Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, Mart ayında pazara sunduğu form/sağlık segmentindeki yeni lansmanı Tamek Zinde’yi, İstanbul Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirdiği sürpriz gösteri ile tüketicilerle buluşturdu.

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal bölgesindeki trafik ışıklarında, yayalara yeşil yanmasıyla başlayan gösteri büyük ilgiyle karşılandı.

 

Trafiğin durmasının ardından, aniden duyulan Tamek Zinde reklam müziği ve takım elbiseli baş dansçının cebinden çıkarttığı Tamek Zinde’yi içmesiyle başlayan gösteri, diğer dansçıların gelmesiyle devam etti. Oldukça enerjik ve dikkat çekici olan gösterinin sonunda, dansçılar, Tamek Zinde’nin içeriğinde yer alan meyvelerle mini bir jonglör şov da yaptılar.

 

Sürpriz etkinlik, “Tamek Zinde ile İyi Beslen, Zinde Ol” pankartının açılması ve çevredeki yaya ve araçlara ürün dağıtılması ile sona erdi.

 

Tamek Zinde ile yeni bir kategoriye imza atan Tamek, Tamek Zinde Detox ve Tamek Zinde Vitaminli’nin tanıtımı amacıyla, Mayıs ayı boyunca Caddebostan sahili, Bebek sahili, Belgrad Ormanı gibi, aktif yaşamı tercih edenlerin sık ziyaret ettikleri alanlarda tadım aktivitesi yapmanın yanı sıra, plazalarda ve Diyetfest, Çaba Kermes gibi etkinliklerde de yer aldı.

 

 

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.