Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, Mart ayında pazara sunduğu form/sağlık segmentindeki yeni lansmanı Tamek Zinde’yi, İstanbul Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirdiği sürpriz gösteri ile tüketicilerle buluşturdu.

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal bölgesindeki trafik ışıklarında, yayalara yeşil yanmasıyla başlayan gösteri büyük ilgiyle karşılandı.

 

Trafiğin durmasının ardından, aniden duyulan Tamek Zinde reklam müziği ve takım elbiseli baş dansçının cebinden çıkarttığı Tamek Zinde’yi içmesiyle başlayan gösteri, diğer dansçıların gelmesiyle devam etti. Oldukça enerjik ve dikkat çekici olan gösterinin sonunda, dansçılar, Tamek Zinde’nin içeriğinde yer alan meyvelerle mini bir jonglör şov da yaptılar.

 

Sürpriz etkinlik, “Tamek Zinde ile İyi Beslen, Zinde Ol” pankartının açılması ve çevredeki yaya ve araçlara ürün dağıtılması ile sona erdi.

 

Tamek Zinde ile yeni bir kategoriye imza atan Tamek, Tamek Zinde Detox ve Tamek Zinde Vitaminli’nin tanıtımı amacıyla, Mayıs ayı boyunca Caddebostan sahili, Bebek sahili, Belgrad Ormanı gibi, aktif yaşamı tercih edenlerin sık ziyaret ettikleri alanlarda tadım aktivitesi yapmanın yanı sıra, plazalarda ve Diyetfest, Çaba Kermes gibi etkinliklerde de yer aldı.

 

 

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.