Haberler

TAMEK'ten haberler

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, Mart ayında pazara sunduğu form/sağlık segmentindeki yeni lansmanı Tamek Zinde’yi, İstanbul Bağdat Caddesi’nde gerçekleştirdiği sürpriz gösteri ile tüketicilerle buluşturdu.

Tamek Zinde’den Sürpriz Gösteri

Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal bölgesindeki trafik ışıklarında, yayalara yeşil yanmasıyla başlayan gösteri büyük ilgiyle karşılandı.

 

Trafiğin durmasının ardından, aniden duyulan Tamek Zinde reklam müziği ve takım elbiseli baş dansçının cebinden çıkarttığı Tamek Zinde’yi içmesiyle başlayan gösteri, diğer dansçıların gelmesiyle devam etti. Oldukça enerjik ve dikkat çekici olan gösterinin sonunda, dansçılar, Tamek Zinde’nin içeriğinde yer alan meyvelerle mini bir jonglör şov da yaptılar.

 

Sürpriz etkinlik, “Tamek Zinde ile İyi Beslen, Zinde Ol” pankartının açılması ve çevredeki yaya ve araçlara ürün dağıtılması ile sona erdi.

 

Tamek Zinde ile yeni bir kategoriye imza atan Tamek, Tamek Zinde Detox ve Tamek Zinde Vitaminli’nin tanıtımı amacıyla, Mayıs ayı boyunca Caddebostan sahili, Bebek sahili, Belgrad Ormanı gibi, aktif yaşamı tercih edenlerin sık ziyaret ettikleri alanlarda tadım aktivitesi yapmanın yanı sıra, plazalarda ve Diyetfest, Çaba Kermes gibi etkinliklerde de yer aldı.

 

 

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 yılında Uzak Doğu’da büyümeye devam edecek. Tamek, hali hazırda, bölgede, Çin’in yanı sıra, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Malezya ve Kamboçya’ya ihracat yapıyor. 24-27 Nisan tarihlerinde, Singapur’da düzenlenen Food and Hotel Asia 2018’de yeni ürünlerini pazara tanıtan Tamek, 2017 yılında Uzak Doğu’ya ihracatını bir önceki yıla oranla yüzde 18 artırdı. 2018 yılı için ise, Uzak Doğu’ya ihracatın yüzde 30 oranında artması bekleniyor.