Haberler

TAMEK'ten haberler

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünler ile buluşturan Tamek, hazır yemek seçenekleri ile sağlıklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

Türk mutfağının vazgeçilmez tadı patlıcanı kurutmak için uzun süren uğraşlara son. Kuru patlıcan dolması artık dört mevsim sofralarda olacak.

 

Tamek’ten bir ilk!

 

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, sağlığına önem veren ve lezzeti göz ardı etmeyenler için pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Pazarda bir ilk olan kuru patlıcan dolması ile sofraları şenlendiren Tamek, eşsiz lezzeti ile patlıcanı servise hazır şekilde tüketicisiyle buluşturuyor.

 

Barbunya pilaki, fasulye pilaki, patlıcan kızartma ve yaprak sarma hazır yemek konserveleri ile de sofralara renk katan Tamek, yapması vakit alan ve zahmetli ancak herkesin yemekten keyif aldığı lezzetleri sofralara getiriyor. Böylece her sofra anne elinden çıkmış gibi oluyor.

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.