Haberler

TAMEK'ten haberler

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünler ile buluşturan Tamek, hazır yemek seçenekleri ile sağlıklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

Türk mutfağının vazgeçilmez tadı patlıcanı kurutmak için uzun süren uğraşlara son. Kuru patlıcan dolması artık dört mevsim sofralarda olacak.

 

Tamek’ten bir ilk!

 

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, sağlığına önem veren ve lezzeti göz ardı etmeyenler için pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Pazarda bir ilk olan kuru patlıcan dolması ile sofraları şenlendiren Tamek, eşsiz lezzeti ile patlıcanı servise hazır şekilde tüketicisiyle buluşturuyor.

 

Barbunya pilaki, fasulye pilaki, patlıcan kızartma ve yaprak sarma hazır yemek konserveleri ile de sofralara renk katan Tamek, yapması vakit alan ve zahmetli ancak herkesin yemekten keyif aldığı lezzetleri sofralara getiriyor. Böylece her sofra anne elinden çıkmış gibi oluyor.

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

Tamek, Ürünlerini Afrika’ya Tanıttı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 8-10 Mayıs tarihlerinde, Nijerya’da düzenlenen Food West Africa’da, tüm ürün grubunu görücüye çıkartıyor. Tamek Afrika’da hali hazırda Kuzey Afrika ülkelerine (başta Libya olmak üzere) ve Gine, Cibuti, Gana, Sierre Leone, Gabon’a ihracat yapıyor.

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

Tamek’ten Uzak Doğu Atağı

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 yılında Uzak Doğu’da büyümeye devam edecek. Tamek, hali hazırda, bölgede, Çin’in yanı sıra, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Malezya ve Kamboçya’ya ihracat yapıyor. 24-27 Nisan tarihlerinde, Singapur’da düzenlenen Food and Hotel Asia 2018’de yeni ürünlerini pazara tanıtan Tamek, 2017 yılında Uzak Doğu’ya ihracatını bir önceki yıla oranla yüzde 18 artırdı. 2018 yılı için ise, Uzak Doğu’ya ihracatın yüzde 30 oranında artması bekleniyor.