Haberler

TAMEK'ten haberler

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünler ile buluşturan Tamek, hazır yemek seçenekleri ile sağlıklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Türk Mutfağının Vazgeçilmezleri Tamek’ten

Türk mutfağının vazgeçilmez tadı patlıcanı kurutmak için uzun süren uğraşlara son. Kuru patlıcan dolması artık dört mevsim sofralarda olacak.

 

Tamek’ten bir ilk!

 

Gıda sektörünün öncü firması Tamek, sağlığına önem veren ve lezzeti göz ardı etmeyenler için pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Pazarda bir ilk olan kuru patlıcan dolması ile sofraları şenlendiren Tamek, eşsiz lezzeti ile patlıcanı servise hazır şekilde tüketicisiyle buluşturuyor.

 

Barbunya pilaki, fasulye pilaki, patlıcan kızartma ve yaprak sarma hazır yemek konserveleri ile de sofralara renk katan Tamek, yapması vakit alan ve zahmetli ancak herkesin yemekten keyif aldığı lezzetleri sofralara getiriyor. Böylece her sofra anne elinden çıkmış gibi oluyor.

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Tamek’ten Bir İlk: Smoothie, Pratik Ambalaja Girdi

Smoothie Ferahlığı Tamek’le Her Yerde Yanında 63 yıldır tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, 2018 Mart ayında pazara sunduğu yepyeni Form/Sağlık markası Tamek Zinde’yi smoothie’lerle genişletiyor. Tüketicilerine yine bir ilki sunan Tamek, Tamek Zinde serisi altında daha önce çıkarttığı Detox’lara ilave olarak,Tamek Zinde Smoothie ile %100 meyve karışımlarından gelen mükemmel lezzeti, tam kıvamında sunuyor. Üstelik, günün her saati ferahlık sağlayan Tamek Zinde Smoothie’ler hiçbir katkı maddesi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Sial Fuarı’yla Ürünlerini Dünyaya Tanıtıyor

Tamek Kalitesi Paris’te 1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, dünyanın en ünlü gıda ürünleri ve teknoloji fuarı olan Sial Paris 2018’de boy gösteriyor. Tamek, Sial Fuarı’nda, 63 yıllık tecrübesiyle ürettiği gıda ürünleri ve meyve sularını dünyanın dört bir yanından gelen gıda profesyonelleri ile buluşturuyor. 2018 yılında ihracata ağırlık veren Tamek, ihracattaki yüzde 45’lik büyümesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.