Haberler

TAMEK'ten haberler

Üniversite Öğrencileri Tamek’i Ziyaret Etti

1955 yılından bu yana tüketicilerini kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturan Tamek, Süleyman Demirel Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencilerini Karacabey Fabrikası’nda ağırladı. Öğrenciler, Tamek yetkililerinden üretimle ilgili merak ettikleri konular hakkında bilgi aldılar.

Üniversite Öğrencileri Tamek’i Ziyaret Etti

Meyve ve sebzelerin en saf ve doğal halinden gıda ürünleri ve meyve suyu üreten Tamek, 63 yıllık deneyimini üniversite öğrencilerine aktardı. Tamek’in Karacabey Fabrikası’nı ziyaret eden öğrenciler, meyve suyu ve gıda üretiminin yanı sıra, Tetrapak ambalajlarla ilgili de merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını yetkili ağızlardan aldılar.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencilerini Karacabey Fabrikası’nda ağırlayan Tamek Karacabey Fabrikası Üretim Operasyonları Direktörü Semih Karadeniz, öğrencilere üretim sürecinin yanı sıra, üretim hatları ve son teknolojiye sahip makine parkuru hakkında da bilgiler verdi.

 

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor

Tamek Ortadoğu’da Büyümeye Devam Ediyor Ortadoğu’nun en sevilen Türk markalarından olan Tamek, 64 yıllık tecrübesi ve ilk günkü özeniyle ürettiği birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlerini bölgedeki tüketicilerle buluşturuyor. Tamek, Ortadoğu’da, başta Katar, Irak ve Ürdün olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracat yapıyor. Tamek, cirosunun yüzde %20’sini Ortadoğu’dan elde ediyor. Tamek, 2019 yılında ise, 3 ülkeye daha aktif ihracat başlatarak bölgeyle ticari ilişkilerini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç

Tamek’le Yeni Yıla Lezzetli Başlangıç Tamek, özenle yetiştirilen, meyve ve sebzelerle üretilen, birbirinden lezzetli meyve suları, hazır yemekleri, turşuları, konserveleri ve soslarıyla yılbaşı sofralarına lezzet katıyor. Tamek ayrıca, kahvaltılık sos ve reçelleriyle yeni yılın ilk öğününü unutulmaz bir şölene çeviriyor.